VIN+garancky

Odpovědět
Jandy
Příspěvky: 5
Registrován: ned lis 19, 2006 9:37 am

VIN+garancky

Příspěvek od Jandy »

Ahoj lidi,mam Cerato 1,5 CRDi LX+ a zajimala by me cena gar. prohlidek po 15 a 30 tis.Ja totiz u nas vytopil za 1 prohlidku 4.500!!!Coz se mi zda trosku moc.Mohl by jste mi nekdo doporucit nezlodeje?:).Dnes jsem byl v pojistovne ohledne celniho skla ,ktere mam pripojistene na 10000Kc.Myslel jsem ,ze vse bude v poradku,ale omyl.V servisu mi sdelil jeden slusny technik,ze cena bude 13,5tis!!!Ja myslel,ze jim tam vystavene krasavce vezmu klicema:(,malem me vezli,jak jsem byl vzteklej.Prece nejsem blb a nepojistim sklo na 10 tis.kdyz stoji skoro 14.Bylo mi receno pri koupi 10 a hotovo.Myslim ,ze ani neni v poradku,kdyz prodavajici nevi ,kde je u cerata VIN.Lital jsem kolem auta jak idiot a nakonec se nade mnou likvidator slitoval a vzal ho ze stitku u dveri.Mohl by jste mi nekdo poradit?
Diky vsem Jandy
BTW:Auto jinak ok.par nedostatku..5-dvere rachot:)bimbani pri nez.pasu:)mno asi jako kazdy z nas.
Reklama
 

Karel
Příspěvky: 6
Registrován: pát črc 14, 2006 12:43 pm

Příspěvek od Karel »

Z toho si nic nedělej,když jsme kupovali nového Getze,tak nám taky řekli že přední sklo stojí 5 tis.-pojistili jsme na 5tis.S tím jsme žili až do doby kdy manželce vysklil borec s Tatrou ono přední sklo.Pak už nestálo 5 ale okolo 10 tis.(u Hyundae).Pak jsem měl honičky sehnat něco lacinějšího,naštěstí už to vyrabějí v ČR,tak to bylo za 6 300,- i sprací.Tak kecali u Hyundae a v pojišťovně mohli taky něco kváknout.:roll:
Jinak já mám KIA RIO II.
Jandy
Příspěvky: 5
Registrován: ned lis 19, 2006 9:37 am

Re

Příspěvek od Jandy »

Dikec za prispevek;)
Sklo me vyjde na 10tis!!!!Mel jsi videt ten rachot,ktery jsem tam predvedl.Hyundae jsem mel taky(noveho),ale ty tady prodava spoluzak ze skoly.Vim ,ze se vzdy cesta nejde,ale bohuzel to musi jit pres paky a zname.Zajima me ta garancka:(Myslim,ze me vzali trosku na hul.
kia mechanik
Příspěvky: 52
Registrován: stř pro 20, 2006 11:04 pm

Příspěvek od kia mechanik »

záleží kolik mají za hodinu a za kolik mají olej... na 15000 prohlídku je norma 2,8 hodiny a na 30000 prohlídku je norma 5,2 hodina.
Cerato
Příspěvky: 24
Registrován: sob dub 22, 2006 9:13 am
Bydliště: Ústecký kraj, Most

Garančky

Příspěvek od Cerato »

Vážení, nedávno jsem absolvoval prohlídku v 60 000 km + seřízení předních světel - Cerato 1.6 benzín. Cena: 6640 kč, což mi nepřipadá zrovna ideální, zjistil jsem, že v 90 000 km bude hůř. Jiné značky mají servis podstatně levnější.
Vslayer
Příspěvky: 19
Registrován: úte kvě 09, 2006 2:49 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vslayer »

Pred cca mesicem jsem byl na garance po dvou letech (nemam toho nalitano tolik) a vyplazl jsem rovnejch 5000,-. Imho dost palka. Krome toho praci odflakli, protoze kdyz jsem pak otevrel prihradku u spolujezdce, tak ta padla dolu silou gravitace, nikdo se neobtezoval zapojit zpatky takovy to brzdny lanko (myslim ze musi pres prihradku spolujezdce k nejakymu filtru), ktery ma na svedomi ten hladkej a pozvolnej chod.

Jinak mi Cerato vyhovuje, spotreba nic moc, ale pri mym najezdu to je fuk. Sere me A sloupek, za kterej se schova i tank, jinak vsechno funguje ok. Akorat jsem jednoho dne prisel k autu a tam tohle:
http://www.vslayer.wz.cz/album/KIA/
3500,- u fusera garaznika (nic moc vysledek)
KIA Cerato 1,6 LX
Peugeot 309 GTi
Usak
Příspěvky: 3
Registrován: sob črc 05, 2008 2:32 pm

Garančka

Příspěvek od Usak »

Za první garanční prohlídku jsem měl také platit 4500 kč, ale měl jsem požadavek být při ní přítomen a sledovat průběh prováděných prací. To mi bylo bez problémů umožněno a konečná cena byla 1600 kč, celkem rozdíl, ale platil jsem jen za to co bylo provedeno a né co je předepsáno. Takže všem doporučuji být u garanční prohlídky přítomen a máte jistotu, že vás neoberou. :D :D :D
Odpovědět