Kia carnival 2005 2.9crdi

Odpovědět
Hemlik
Příspěvky: 1
Registrován: ned kvě 25, 2014 1:10 pm

Kia carnival 2005 2.9crdi

Příspěvek od Hemlik »

Zdravím mam tento vůz má najeto cca 140000 km a poslední tyden se me stava ze pri jizde kdyz seslapnu plynovy pedal tak auto cca 3-4 sekundy nic nedela pak opet zacne akcelerovat. Chtel bych poradit jestli nekdo nevite co by to mohlo mit za pricinu, jestli treba nevynechava turbo nebo sou spatne vstriky, moc se v tom nevyznam, tak bych byl rad za vase zkusenosti, jestli s tim nemel taky nekdo problem. Predem vsem dekuji za odpoved.
Reklama
 

rosomacek
Příspěvky: 2
Registrován: pon čer 15, 2015 7:15 pm

Re: Kia carnival 2005 2.9crdi

Příspěvek od rosomacek »

Ahoj,měl jsem ten samý problém a odešlo mi palivové čerpadlo.
Uživatelský avatar
MichalCZ40
Příspěvky: 18
Registrován: sob srp 15, 2015 4:45 am

Re: Kia carnival 2005 2.9crdi

Příspěvek od MichalCZ40 »

Modli se, ať to není čerpadlo. Ale to by se především projevovalo špatným startem. Já mám vstřikovací čerpadlo kaput a startuju pomocí startovacího spreje. Tak chytne v pohodě a otáčky na volnoběh drží. Akcelerace je v normě, nepřehřívá se, akorát se někdy při rychlé akceleraci rozsvítí oranžová kontrolka CHECK, potom výkon slábne. Na start nemá v mém případě teplota motoru, ani když ho vypnu po 100km jízdy a po půl minutě se snažím natočit, točím tak na pětkrát po deseti sekundách. Raději, pokud je možnost, poprosim někoho, ať mi do sání vzduchu stříkne startovací sprej, ale bacha - opravdu jen stříknout 1 sekundu, maximálně 2. Jinak můžeš zničit motor. U tebe to tipuju na špatný snímač pedálu, nebo vstřiky. Ale začal bych asi regulátorem tlaku na railu, na Aliexpresu ho maj za pár šupů...
Odpovědět