po studeném startu cca po 3-4sekundách chcípne

Odpovědět
JakubKia
Příspěvky: 3
Registrován: úte říj 02, 2012 7:36 pm

po studeném startu cca po 3-4sekundách chcípne

Příspěvek od JakubKia »

Ahoj mám problém. Po delším stání cca 2dny po nastartování se motor okamžitě normálně rozeběhne ale cca po4sekundách buď chcípne nebo motor začne jít tak na 2-3 válce ale hned se to zase srovná a pak už běží jak má. Když chcípne po startu tak musím dost točit startérem aby znovu motor naskočil po naskočení už zase běží normál.
Podle mne zapadá nafta ale chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá stejný problém a jak ho řešil jestli je tam nějaký ventilek nebo je to jenom netěsnost v trubkách? :cry:
Diky za rady.
Carnival 106kw. rv.2003 CRDI 2,9 automat
Reklama
 

JakubKia
Příspěvky: 3
Registrován: úte říj 02, 2012 7:36 pm

Re: po studeném startu cca po 3-4sekundách chcípne

Příspěvek od JakubKia »

Vyřešeno. :P
Tom von Drak
Příspěvky: 1
Registrován: čtv lis 22, 2018 3:06 pm

Re: po studeném startu cca po 3-4sekundách chcípne

Příspěvek od Tom von Drak »

Ahoj, momentálně se mi objevil na Kie ten samý problém.
Můžu se zeptat jak si to vyřešil, co je to za problém?
Mirena
Příspěvky: 1
Registrován: sob úno 16, 2019 12:16 pm

Re: po studeném startu cca po 3-4sekundách chcípne

Příspěvek od Mirena »

JakubKia píše:Vyřešeno. :P
Ahoj mám ten samý problém a nedaří se mi ho vyřešit. Jak se ti to povedlo? Děkuji
wakantanka
Příspěvky: 7
Registrován: stř lis 09, 2011 2:45 pm

Re: po studeném startu cca po 3-4sekundách chcípne

Příspěvek od wakantanka »

Chlapci, žhaviče ste skúšali? Mne takto auto blbo keď boli odpálené. Navyše po naštartovaní kúdol dymu ako za starou Tatrou či Aviou. Checkol som žhaviče a nešiel ani jeden. Tak som ich vymenil a klop klop teraz štartuje na šupu, žiaden dym. :) Inak Carnival VQ, staršia generácia GQ žhaviče nemá, len ohrievaciu špirálu v sacom potrubí. Tam zvykne odchádzať žhaviace relé. Ak to človek nedá rýchlo do poriadku, zanesie si sadzami okrem iného aj vstreky a bohviečo ďalšie.
Odpovědět