Kola

Odpovědět
digo
Příspěvky: 1
Registrován: úte dub 24, 2012 9:39 am

Kola

Příspěvek od digo »

Čau,

jaký máte rozměry kol na Carnival II?
Ptám se proto, že standardní 235/60 R17 stojej jenom gumy kolem 5000,-/1. Tak jestli máte např. na zimu plecháče R16? Co je dovoleno za rozměry v techničáku? (zatim Carnival nemám..)
Díky
Reklama
 

SHAMIS
Příspěvky: 7
Registrován: čtv říj 03, 2013 10:37 am

Re: Kola

Příspěvek od SHAMIS »

Ja Ti neviem, ja mám v techničáku a aj obúvam 215/65/15 , trocha horšie sa zháňajú, ale dá sa.
kvapa4
Příspěvky: 2
Registrován: pát kvě 24, 2013 1:49 pm

Re: Kola

Příspěvek od kvapa4 »

225/70R16
Uživatelský avatar
MichalCZ40
Příspěvky: 18
Registrován: sob srp 15, 2015 4:45 am

Re: Kola

Příspěvek od MichalCZ40 »

Ty R16 jsou ale až na model od 2006, tj. na Carnival III. Na II a tuším, že i na I jsou to ty 15´´. Upozorňuji, že od roku 2015 platí vyhláška, která zrujnuje tuningové firmy. Veškeré vylepšení od nerez trubek před nárazník typu offroad, po volant musí být vše homologováno a zapsáno ve velkém TP. Celní správa a Policie berou techničáky bez servítek a po opakovaném prohřešku vyřadí vůz zcela z provozu. Týká se to samozřejmě i pneu a ráfků, zatmavení skel, tažné zařízení, HID sady pro xenony - na tom si opravdu rádi smlsnou obvzláště, pokud svítíte do modra - tedy 5000k a výše (6000k mi ještě sežrali u Superba, ale v Kii nechám raději halogeny). Holt chtěli jsme do EU, tak nemáme Tuzemský RUM, ale už jen Tuzemák... Ty 15´´ tomu autu fakt neslušej, ale kupovat drahý sedmnáctky a pak se na ně dívat, jak stojí na zahradě mi přijde jako zbytečná investice. Přecijen Sedona (Carnival) není žádný závoďák.
Odpovědět