Carnival r.v. 2000 nestartuje

Odpovědět
lhickl
Příspěvky: 2
Registrován: sob pro 25, 2010 9:31 pm

Carnival r.v. 2000 nestartuje

Příspěvek od lhickl »

prostě nejde natočit už se mi to stalo loni přijela za dva dni nic ani bohovi po měsíci my to nedalo začal jsem odvzdušňovat pak chytla rok jezdila potom lehnul šroubek napínáku řetízku ol. čerpadla vzápětí se povolil šroubek v kulise v převodovce do garáže dojela při rozebírání převodovky jsem vyndal i snímač polohy kliky který jsem myslel že je tam pouze kvůli otáčkoměru no a po opravě převodovky a vrácení snímače nejde natočit ani h.... odvzdušnuju a nic nevim jestli mám zkusit dát novej ten snímač jestli se to auto dá napíchnout na diagnostiku nebo ne na čerpadle jsou nějaký paznechty na elektriku tak to asi nějakej počítač má vůbec nevim co by mohlo odejít
Reklama
 

seckar
Příspěvky: 2
Registrován: pát pro 31, 2010 12:58 am

Re: Carnival r.v. 2000 nestartuje

Příspěvek od seckar »

mas zrejme klasiku 2.9td zacal bych po staru jestli to ma naftu-odpojit trubky od striku,jinak snimac otacek jde merit klasickym ohmetrem ma urcity odpor
lhickl
Příspěvky: 2
Registrován: sob pro 25, 2010 9:31 pm

Re: Carnival r.v. 2000 nestartuje

Příspěvek od lhickl »

snímač otáček je u td dobrá věc ale jenom pro otáčkoměr :-)))) vyřešeno imoilizér sviňák jeden jak vedou z čerpadla trubky ke vstřikům tak nad nima je černá plastová krabička bývá i na trhací šrouby já ji měl na 5 imbus šroubky povolit když jsou trhací odvrtat pod krabičkou je klasická cívka co zavírá přívod nafty do krabičky vedou 3 dráty jeden z nich je 15/54 druhý zpětná vazba 3 asi kostra po sundání krabičky zapnout klíček a změřit jestli pouští plus na tu cívku mě to nepouštělo ale kontrolka immo zhasínala takže jsem tam vyvrtal 4 diru překlenoval ten tišták od tý 15/54 přímo na tu cívku a všechno fachá immo zhasíná ale je vyřezen :-)) tudíž vozidlo nezabezpečené !!!!!! ale nato já dlabu hehe ale jedu
Odpovědět