Prevodovka

Odpovědět
Martin58813
Příspěvky: 2
Registrován: úte led 26, 2016 7:32 am

Prevodovka

Příspěvek od Martin58813 »

Mám dotaz, musím u Carensem 2.0 crdi rok 2004 vyměnit převodovku. Co jsem se ptal, tak za ní na vrakacich chtějí pěknou pálku. Nevíte někdo, zda je shodná s elantrou, neboť motory jsou stejně a podle fotky vypadá taky stejně.
Reklama
 

whini
Příspěvky: 25
Registrován: čtv čer 25, 2015 7:36 pm

Re: Prevodovka

Příspěvek od whini »

Kupit pouzivanu z vrakoviska je zbytocne. Iba, ze by si nasiel auto,ktore malo najazdenych tak 50 tisic. Okrem samotneho setu spojky menis aj dvojhmotny zotrvak. Zivotnkst, tohto celku je,podla spravania uzivatela, tak 250 tisic km ±. Myslis, ze sa neoplati viacej kupit novy set a budes mat pokoj na dostatocne dlhu dobu?

Zhodu si zistis podla kodu prevodovky/motora.
Martin58813
Příspěvky: 2
Registrován: úte led 26, 2016 7:32 am

Re: Prevodovka

Příspěvek od Martin58813 »

Mám za to, že tento typ nemá dvouhmotu, ta se dávala od roku 2006. Spojku dávám pro jistotu novou a vyjde na 3.500 kč.
whini
Příspěvky: 25
Registrován: čtv čer 25, 2015 7:36 pm

Re: Prevodovka

Příspěvek od whini »

whini píše:Kupit pouzivanu z vrakoviska je zbytocne. Iba, ze by si nasiel auto,ktore malo najazdenych tak 50 tisic. Okrem samotneho setu spojky menis aj dvojhmotny zotrvak. Zivotnkst, tohto celku je,podla spravania uzivatela, tak 250 tisic km ±. Myslis, ze sa neoplati viacej kupit novy set a budes mat pokoj na dostatocne dlhu dobu?

Zhodu si zistis podla kodu prevodovky/motora.

Ospravedlnujem sa, pred tym som to nejak zle precital a namiesto prevodovky, som si domyslel spojku. :shock:
Odpovědět