Špatný podvozek u Carense II rv. 2007 benzín

Odpovědět
polda
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 31, 2011 3:24 pm

Špatný podvozek u Carense II rv. 2007 benzín

Příspěvek od polda »

Dobrý den,

rád bych se zeptal na Vaše zkušenosti co se týká komfortu u nového Carense. U mě je to věc, která mě nejvíc trápí. Auto sebou mlátí ze strany na stranu, každá větší díra znamená ránu do tlumičů. Dvakrát mi zatím měnili tyčku stabilizátoru, na chvíli to vždycky pomohlo, ale pak se to zase vrátilo. V servisu jinak prý na nic nepřišli... nechce se mi ale věřit, že by to bylo normální. Jinak jsem s tímto autem velmi spokojený, ale toto je dost podstatná věc. Budu velmi rád pokud se někdo podělí se svou zkušeností.
Reklama
 

tortusak
Příspěvky: 1
Registrován: pon lis 07, 2011 7:53 pm

Re: Špatný podvozek u Carense II rv. 2007 benzín

Příspěvek od tortusak »

resim podobny problem. Pri jizde pocituji zvlastni rezonanci a to predevsim pri rejdu do leva. Podeziral jsem silentbloky na rameni, vymenil za tuzsi a stale stejny problem. V Kia servisu mi dali distancni krouzky z tvrde gumy tloustky cca 1 cm na kazdou stranu silentbloku ( dle rady od jinych servisu Kia ), nicmene po ujeti cca 50 km opet stejny problem. Podeziram servo rizeni, pri rejdu na levou stranu citim drobne narazy, nicmene se mi nechce servo menit. Mam 2,0 crdi s automatickou prevodovkou. Za jakekoliv napady, ci zkusennosti budu nesmirne vdecen.

Original Kia servis netusi.

Pokud ma nekdo podobnou zkusennost, budu vdecen za jakekoliv rady.

Diky
Odpovědět