rio 1.25

Odpovědět
mtzmt
Příspěvky: 3
Registrován: ned čer 03, 2012 11:53 am

rio 1.25

Příspěvek od mtzmt »

nepocuje niekto spod vozu take sycanie ako ked unika vzduch? mam zatial 300km. rovnaky na volnobeh a aj pri otackach
a este mi vibruju budiky pri prejazde nerovnosti.
inak nemam problem :)
Reklama
 

zulyk
Příspěvky: 313
Registrován: čtv črc 15, 2010 7:56 pm
Bydliště: Vranov nad Topľou

Re: rio 1.25

Příspěvek od zulyk »

mne pri prejazde nerovnosti vibruje cele auto :wink:
Kia Rio II 1,4 SPORTY rv. 2010

Tropical Red
jakub.kubaaa
Příspěvky: 15
Registrován: úte črc 03, 2012 7:13 pm

Re: rio 1.25

Příspěvek od jakub.kubaaa »

To syčení má nějaký účel, četl jsem to v té příručce. Taky jsem si řikal proč to vydává na volnoběh tak divné zvuky, navíc prdí z výfuku.

V příručce o tom píšou, že pokud to syčí, tak je to v pořádku, a pokud to nesyčí, tak se něco děje.
mtzmt
Příspěvky: 3
Registrován: ned čer 03, 2012 11:53 am

Re: rio 1.25

Příspěvek od mtzmt »

Syci podavacie cerpadlo, na to som uz prisiel a prdi no :-) ale prdi aj moje punto s novym vyfukom. To ma tak nebere, ked to nie je v interieri.
Nio
Příspěvky: 1
Registrován: ned zář 09, 2012 9:19 am

Re: rio 1.25

Příspěvek od Nio »

Pozdravujem , mám tiež nové kia rio 1,25 a až včera som postrehol pri vystupovaní z auta syčanie z podvozku. Nezdálo sa mi to.Tak som dnes zašiel na net. či niečo nezistím.Ale pozerám že nie som sám. Chystám sa v pondelok do servisu čo mi na to povedia a či to je normálne. Ak niekto vie poradiť nech napíše čo to môže byť.
Hicks300
Příspěvky: 2
Registrován: pát pro 07, 2012 5:09 pm

Re: rio 1.25

Příspěvek od Hicks300 »

tiež som si to všimol na mojej 1.25-ke, mám najazdené 950 km a takisto ten sykot a "prdenie" výfuku. Tiež ako keby sa na chvíľu motor na voľnobehu po pridaní plynu trošku pridusil, také "hluché" miesto. Už sa nato niekto pýtal v servise, či je to v poriadku?
Odpovědět