Co na Soula na zimu?

Moderátor: Moderátoři

rudolf.tomka
Příspěvky: 80
Registrován: ned lis 22, 2009 5:40 pm

Re: Co na Soula na zimu?

Příspěvek od rudolf.tomka »

ja mám na zimu Nokian 195/65 R15 ,no problem. :D
KIA SOUL LX 1,6 CVVT tomato red
Reklama
 

TurboKozmos
Příspěvky: 19
Registrován: čtv lis 12, 2009 9:33 pm

Re: Co na Soula na zimu?

Příspěvek od TurboKozmos »

Caute, tiez mam NOKIAN 225/45 R18 a som spokojny. Finska kvalita.
mischko
Příspěvky: 63
Registrován: úte říj 13, 2009 1:50 am

Re: Co na Soula na zimu?

Příspěvek od mischko »

takze ja mam nakoniec plechace 16" a Semperit 205/55 R16
uvidime ako posluzia tuto zimu... Ale este neviem kedy prezujem, kedze hlasiam na najblizsie dni az do 12 stupnov :shock:
Aspon teda na JZ Slovenska :D
rudolf.tomka
Příspěvky: 80
Registrován: ned lis 22, 2009 5:40 pm

Re: Co na Soula na zimu?

Příspěvek od rudolf.tomka »

no tak nám tu pri Bardejove začína prituhovať :shock: a som zvedavý, keď podľa predpovede prituhne :!: na -15 st. a menej , čo to spraví s mojím vozítkom :?:
KIA SOUL LX 1,6 CVVT tomato red
rudolf.tomka
Příspěvky: 80
Registrován: ned lis 22, 2009 5:40 pm

Re: Co na Soula na zimu?

Příspěvek od rudolf.tomka »

mail poslaný do KIA BRATISLAVA-
Tak máme tu prvý sneh a zimu pred sebou. Už v predajni som si všimol, že zásterky-lapače na KIA SOUL sú krátke a úzke pre naše "úžasné " zimné cesty a ... prišiel prvý sneh a potvrdilo sa moje tušenie. Jasne vidieť , že zásterky sú malo funkčné, tak "na parádu". Určite by bolo vhodné pripomienkovať po skúsenostiach zákazníkov návrh na úpravu určitých častí automobilu / dnes bolo v BJ -11 st. , auto štaruje O.K. / pretože pri takýchto mínusových teplotách sa nedá vozítko umyť i keď mám možnosť to urobiť každý deň. Skúšal som nejakú náhradu , ale zasterky sú dosť špecifické, takže špekulujem ďalej, ale určite by som bol rád , keby mi to vedeli urobiť ORIGINALNE v KIA??? Neberte tento mail ako sťažnosť , skôr ako pripomienku, zatiaľ spokojného zákaznika majiteľa KIA SOUL v BJ. S pozdravom Rudolf Tomka :-))) a Veselé VIANOCE.
KIA SOUL LX 1,6 CVVT tomato red
easydm.sk
Příspěvky: 21
Registrován: pát črc 03, 2009 8:37 am
Bydliště: PU

Re: Co na Soula na zimu?

Příspěvek od easydm.sk »

môžem s tebou len súhlasiť. u nás taktiež napadol prvý sneh, teplota okolo -8 až -12.
Tie zásterky sú MALÉ :( išel som po normálnom aj kašovitom snehu, podbehy a predné dvere boli celé zasranééééééé :( :( :(
Skúšal som ako funguje ABS a ESP .......poviem je to poznať :D :D :D , len nepreceňovať svoje schopnosti a schopnosti našíííích miláčikov..... :!: :!: :!:

Taktiež prajem veselé vianoce :D :D :D :D
rudolf.tomka
Příspěvky: 80
Registrován: ned lis 22, 2009 5:40 pm

Re: Co na Soula na zimu?

Příspěvek od rudolf.tomka »

pri BJ na Regetovke máme úžasné lyžiarske stredisko a treba sa ku nemu dostať do riadneho kopca, tak som tie moje NOKIAN 195/65 R15 bol vyskúšať hore-dole kopčekami a supeeeeeeeeeeeeer, no problem , odporučam všetkým :D
KIA SOUL LX 1,6 CVVT tomato red
Pablito
Příspěvky: 4
Registrován: sob říj 24, 2009 4:12 pm

Re: Co na Soula na zimu?

Příspěvek od Pablito »

ahojte. ja som si dal 18" disky Burner aj na zimu, kupil som Goodyear-ky Ultra Grip 225/45 R18....jasne,stalo to asi o dost viac ako normalny rozmer, ale zatial som velmi spokojny....gumy drzia jak prase... :D PS: vela ludi ma odradzalo od tohto pocinu, dokonca aj technici v zilinskej kii...ale je to v pohodicke...
vannilla
Příspěvky: 57
Registrován: ned srp 02, 2009 1:29 pm

Re: Co na Soula na zimu?

Příspěvek od vannilla »

Ja mam plechace R15 205/65 Dunlop Sp Wintersport a neviem,ci este existuju lepsie ako tieto gumy dezenom sa mi zdaju,ze su asi najlepsie,ale trosku hucia,co mi vsak nevadi,lebo som fakt super na sneh.
Kia Soul 1.6 CVVT Vannilla Shake
Odpovědět