Tuning Cee'd

Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

beda si ted u nas koupil komplet XR body kit (pr. naraznik, prahy, zadni naraznik) skoda ze nechtel masku, mam fotky jak to vypada s ni a je to fakt libovka :)
kola bych nacpal minimalne 17tky prinejlepsim 18tky :lol: v chromu mozna s kombinaci cerne...okna zatmaveny...zadni spojler....masku..XR BK no a sel bych i do interieru a muziky :twisted:
Reklama
 

Cobra_Ike
Příspěvky: 20
Registrován: pát zář 14, 2007 12:27 pm
Bydliště: Praha_Vychod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cobra_Ike »

no jasne, vsechno tohle prijde na jare, ja nechci ted pred zimou do toho investovat...nema to cenu. nechci nicit ty krasny narazniky. v zime je to o hubu, lidi neumej vubec jezdit tak se muze stat ze to treba neubrzdej a...vite co potom. zatim poresim ty kola a okna. nevi tu nekdo jesli se da pripojit na orig radio zesik? me rekli v kia servis ze to nema vyhybku na zesik takze bud musim koupit jiny radio a nebo proste vydrzet s timhle..
Kia Ceed 1,4 CVVTi
MP1
Příspěvky: 27
Registrován: pát črc 27, 2007 2:57 pm
Bydliště: Michalovce

Příspěvek od MP1 »

Pohľad na pekné auto poťeší. Lenže to nieje tuning ale styling.
Fólie už konečne mám, teraz pribudli poťahy. 17" sú hudbou ďalekej budúcnosti. Predná maska XR možno na budúci rok.

Ja keby som mal viac peňazí - môj favorit je Hyundai SantaFe, príp. KIA Sportage.
Cobra_Ike píše:tak ja si to udelam jinak, kdyz to nejede moc rychle tak aspon upravim vzhled. cekam na chrom 17" kola, necham si udelat folie na auto a na jare koupim narazniky a prahy od verze XR..snad me to uklidni..
p.s. kdybych nevedel co s penezma tak bych si urcite nekoupil kia ceed :) ale treba BMW, Mercedes, Lexus atd...:)
1.6 EX AT
Beda
Příspěvky: 66
Registrován: stř kvě 02, 2007 7:31 pm
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beda »

Lukáš píše:beda si ted u nas koupil komplet XR body kit (pr. naraznik, prahy, zadni naraznik) skoda ze nechtel masku, mam fotky jak to vypada s ni a je to fakt libovka :)
kola bych nacpal minimalne 17tky prinejlepsim 18tky :lol: v chromu mozna s kombinaci cerne...okna zatmaveny...zadni spojler....masku..XR BK no a sel bych i do interieru a muziky :twisted:
aaa uz to prasklo :oops: planoval jsem prekvapko na dalsi sraz, ale takhle uz je to polovicni prekvapeni ... ted zvazuju, zda uverejnit fotky a nebo alespon nalakat vic lidi na dalsi sraz :P

Musim podekovat touto cestou za rychle a bezproblemove nainstalovani onoho body kitu v Realcentru Usti n/L 8)
Omlouvam se, ale na tomto foru uz budu aktivni minimalne, najit mne muzete na jinem foru :)
Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

Beda píše:
Lukáš píše:beda si ted u nas koupil komplet XR body kit (pr. naraznik, prahy, zadni naraznik) skoda ze nechtel masku, mam fotky jak to vypada s ni a je to fakt libovka :)
kola bych nacpal minimalne 17tky prinejlepsim 18tky :lol: v chromu mozna s kombinaci cerne...okna zatmaveny...zadni spojler....masku..XR BK no a sel bych i do interieru a muziky :twisted:
aaa uz to prasklo :oops: planoval jsem prekvapko na dalsi sraz, ale takhle uz je to polovicni prekvapeni ... ted zvazuju, zda uverejnit fotky a nebo alespon nalakat vic lidi na dalsi sraz :P

Musim podekovat touto cestou za rychle a bezproblemove nainstalovani onoho body kitu v Realcentru Usti n/L 8)
ajéje...teď jsem to posral, ale nevěděl jsem že je to překvápko :oops:
ty máš ty fotky od taťky? nebo svoje?
my děkujem že jsi si ho koupil :wink: jen to pan servisní technik trošku po**al s maskou, ale to se vyřešilo :?

EDIT: kdy a kde budete mit sraz?
Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

Cobra_Ike píše:no jasne, vsechno tohle prijde na jare, ja nechci ted pred zimou do toho investovat...nema to cenu. nechci nicit ty krasny narazniky. v zime je to o hubu, lidi neumej vubec jezdit tak se muze stat ze to treba neubrzdej a...vite co potom. zatim poresim ty kola a okna. nevi tu nekdo jesli se da pripojit na orig radio zesik? me rekli v kia servis ze to nema vyhybku na zesik takze bud musim koupit jiny radio a nebo proste vydrzet s timhle..
Zjistim Ti jak to s tím je, myslím ale že když se použije signál, který jde do repráků a pustí se do zesíku, ten to zesílí a následně se to pustí do novejch a lepších repráku...myslim že dobrý :) pokud by jsi chtěl basák, tak tam by se musel dát filtr na nízkou frekvenci :) aby basák neshořel :wink: ale zjistím až budu mluvit s p. Čermákem
Majk
Příspěvky: 14
Registrován: ned črc 22, 2007 6:27 am

Příspěvek od Majk »

Jde to!
Majk
Příspěvky: 14
Registrován: ned črc 22, 2007 6:27 am

Příspěvek od Majk »

Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

Ano, mě je jasné že to jde :) jen pár prodejců a servisů to prostě neřeší a raději řeknou že ne.. atd :)

můžu se zeptat jak to máš zapojené? tak jak jsem popisoval nebo jinak?
máš tam low-pass filter?
Beda
Příspěvky: 66
Registrován: stř kvě 02, 2007 7:31 pm
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beda »

Lukáš píše: ajéje...teď jsem to posral, ale nevěděl jsem že je to překvápko :oops:
ty máš ty fotky od taťky? nebo svoje?
my děkujem že jsi si ho koupil :wink: jen to pan servisní technik trošku po**al s maskou, ale to se vyřešilo :?

EDIT: kdy a kde budete mit sraz?
Doslo mi, ze nejspis se to provali, kdyz jsem mluvil s tvym tatou o tobe a nasem foru :D Fotil jsem si to sam, mam trefovany fotky pred a po, tak aby si se mohl krasne prepinat pred a po zmene :shock:

S jakou maskou :?: ja masku nechtel, protoze se mi (zatim) nelibi :?

Dalsi sraz je planovan na 13.10.2007, misto konani Džbán,Praha 6 http://www.dzban.cz/index.php?nid=2169& ... oid=235032
Omlouvam se, ale na tomto foru uz budu aktivni minimalne, najit mne muzete na jinem foru :)
Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

Beda píše:
Lukáš píše: ajéje...teď jsem to posral, ale nevěděl jsem že je to překvápko :oops:
ty máš ty fotky od taťky? nebo svoje?
my děkujem že jsi si ho koupil :wink: jen to pan servisní technik trošku po**al s maskou, ale to se vyřešilo :?

EDIT: kdy a kde budete mit sraz?
Doslo mi, ze nejspis se to provali, kdyz jsem mluvil s tvym tatou o tobe a nasem foru :D Fotil jsem si to sam, mam trefovany fotky pred a po, tak aby si se mohl krasne prepinat pred a po zmene :shock:

S jakou maskou :?: ja masku nechtel, protoze se mi (zatim) nelibi :?

Dalsi sraz je planovan na 13.10.2007, misto konani Džbán,Praha 6 http://www.dzban.cz/index.php?nid=2169& ... oid=235032
jasně, říkal mi o tom, že jsi si byl pro auto a ptal jsi se na mě :lol: jsem pak jel domu a čekal jsem jestli to sem napíšeš nebo ne..
s XR maskou :) náš technik jak říkám, to posral a namontovali ti jí, ale naštěstí si toho taťka všiml a nařídil demontáž :) fotky mám jen s maskou :)

škoda že je tak daleko :( tam se svým nedojedu a hlavně nejsem v ÚL :(
Majk
Příspěvky: 14
Registrován: ned črc 22, 2007 6:27 am

Příspěvek od Majk »

Lukáš píše:Ano, mě je jasné že to jde :) jen pár prodejců a servisů to prostě neřeší a raději řeknou že ne.. atd :)

můžu se zeptat jak to máš zapojené? tak jak jsem popisoval nebo jinak?
máš tam low-pass filter?
V podstatě ano,na převod reproduktorovýho signálu existuje krabička za pár stovek,filtr v sobě má ten zesilovač......
Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

Majk píše:
Lukáš píše:Ano, mě je jasné že to jde :) jen pár prodejců a servisů to prostě neřeší a raději řeknou že ne.. atd :)

můžu se zeptat jak to máš zapojené? tak jak jsem popisoval nebo jinak?
máš tam low-pass filter?
V podstatě ano,na převod reproduktorovýho signálu existuje krabička za pár stovek,filtr v sobě má ten zesilovač......
super, takže už vím co udělám tátovi jednou přes noc s autem :lol:
sdělíš mi prosím tě ještě použíté komponenty ? (zesík, basák) klidně SZ..budu vděčný...dík
Beda
Příspěvky: 66
Registrován: stř kvě 02, 2007 7:31 pm
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beda »

Lukáš píše:jasně, říkal mi o tom, že jsi si byl pro auto a ptal jsi se na mě :lol: jsem pak jel domu a čekal jsem jestli to sem napíšeš nebo ne..
s XR maskou :) náš technik jak říkám, to posral a namontovali ti jí, ale naštěstí si toho taťka všiml a nařídil demontáž :) fotky mám jen s maskou :)

škoda že je tak daleko :( tam se svým nedojedu a hlavně nejsem v ÚL :(
Treba kdyby jste mi poslali fotky s tou maskou, tak by se mi to nakonec libilo :lol: a nemuseli jste ji demontovat :D zatim jsem ji videl na tom, co ma tvuj tatka a nejak po ni netouzim ... spis bych pak maximalne tu druhou z toho jejich sportovniho paketu :P

Skoda, ze se na sraz nedostanes, tatka nepujci auto :?: ze by jsi tam delal reklamu vasi prodejne :wink:
Omlouvam se, ale na tomto foru uz budu aktivni minimalne, najit mne muzete na jinem foru :)
Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

Beda píše:
Lukáš píše:jasně, říkal mi o tom, že jsi si byl pro auto a ptal jsi se na mě :lol: jsem pak jel domu a čekal jsem jestli to sem napíšeš nebo ne..
s XR maskou :) náš technik jak říkám, to posral a namontovali ti jí, ale naštěstí si toho taťka všiml a nařídil demontáž :) fotky mám jen s maskou :)

škoda že je tak daleko :( tam se svým nedojedu a hlavně nejsem v ÚL :(
Treba kdyby jste mi poslali fotky s tou maskou, tak by se mi to nakonec libilo :lol: a nemuseli jste ji demontovat :D zatim jsem ji videl na tom, co ma tvuj tatka a nejak po ni netouzim ... spis bych pak maximalne tu druhou z toho jejich sportovniho paketu :P

Skoda, ze se na sraz nedostanes, tatka nepujci auto :?: ze by jsi tam delal reklamu vasi prodejne :wink:
poslu a rad :) tatka ji ma tuned by lukas...jsem oddelal ten znak..se mi tam nelibi :D nevím, kterou druhou myslíš :)

bohužel zatím nemaám věk ani řidičák na auto, takže litám na něčem co podělá 90% aut na semaforech :)
Odpovědět