Xenony a tempomat do CEEDa ?

Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

je to od Vás :wink:
Reklama
 

Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

motorsport: tak ti nevím, ale to co se u vás stalo by se jen tak stát nemělo? tvrdit, že tlačítka máš a přitom žádný nejsou a první budou až po novém roce.. no to by mě zajímali reakci jiných dealerů :roll:
Motorsport
Příspěvky: 5
Registrován: pát lis 23, 2007 5:31 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Motorsport »

Objednali jsme tlačítka po 1 sadě pro každý model KIA. Postupně byly dodány a dle sdělení KIA CZ není problém tlačítka budou. A když přišli první objednávky (nejste sami), tak jsme objednali tlačítka pro Cee´d a pro Sorento a ejhle problém. Mobis nemá nic, přestože bylo slíbeno.....
Takže už víme, němcům z NDR nevěřit a objednat dostatečné množství dopředu.
Je to první zkušenost se skladem Mobis v NDR, protože Mobis v Belgii (sklad pro Hyundai), když něco slíbí tak to platí......
Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

bohužel, je vidět, že takový věci jako tlačítko na volant který se nekazí, tak ho nebudou brát na sklad.....
Motorsport
Příspěvky: 5
Registrován: pát lis 23, 2007 5:31 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Motorsport »

Objednal jsem 5 sad pro ED a teď objednám dalších 10 - snad se probudí. Já jich nechci brát k nám moc na sklad, protože tyto tlačítka pro ED jsou nejdražší jaká jsem kdy viděl..... Navíc KIA CZ slíbila, že nemusíme v tom mít my peníze, že dodruhého dne je máme.....
dtamas
Příspěvky: 8
Registrován: ned pro 30, 2007 11:06 pm

u

Příspěvek od dtamas »

nejlevnejsi spusob http://www.v3tuning.cz/xenony-neony-atd/jednoducha montaz mnel bi to zvladnout kazdej sikula
Petos
Příspěvky: 48
Registrován: pon bře 12, 2007 2:22 pm
Kontaktovat uživatele:

Xenony

Příspěvek od Petos »

Tak panove, potom co mi praskly uz obe zarovky Philips Extreme Power jsem sel do prestavby na Xenony. Je to bomba!!!
Propastny rozdil!
Vecer zakladam nove vlakno, kam dam plno fotek. Jsem uplne nadsenej.
A co vas bude zajimat nejvic, je supr cena!
Teste se. Vecer :lol:
Kia Cee'd 1.4 EX, ALU, ESP
1.djdrak
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 08, 2009 8:09 pm

Re: Xenony a tempomat do CEEDa ?

Příspěvek od 1.djdrak »

Nechal jsem si namontovat xenony H7 v servise a vyslo mne to na 500 kc!meli to hotove asi za hodku.Sada xenonu mne vysla na 2300 kc!Muzu jenom doporucit!Supr svetlo,nepotrebuju ani dalkove svetla!
Kusaj
Příspěvky: 2
Registrován: čtv říj 09, 2014 1:07 am

Re: Xenony a tempomat do CEEDa ?

Příspěvek od Kusaj »

1.djdrak píše:Nechal jsem si namontovat xenony H7 v servise a vyslo mne to na 500 kc!meli to hotove asi za hodku.Sada xenonu mne vysla na 2300 kc!Muzu jenom doporucit!Supr svetlo,nepotrebuju ani dalkove svetla!
Zdravím a aký máte ročník Ceeda prosím Vás ? Predpokladám že už máte šošovky.
Mám jeden dotaz. Mám Ceed r.v 2007 origo svetlá tam boli parabolické. No dokúpil som si tuningové kôli čočkám no ale tie čočky nemali päticu H1 ako normálne iné tuningové svetlá ale D1S tuším. Tak som to chvílku ma a čapli ma fízli. Prečo mám xenóny atď. Hovorím že tie svetlá som tak kúpil a oni že nemožné... Boli tam 4300K výbojky takže vôbec nedráždili oči alebo nejak neoslepovali všetko super nie ako napr. 6000K do modra.
Musel som zohať čočky s H1 päticou a hodiť to tam. Odvtedy ma policajti ani nezastavili. Totálny ignor. Neviem ako by som tento problém vyriešil lebo žiarovky mením častejšie než tie výbojky vtedy...
Viete mi niekto poradiť ?
Odpovědět