Tiez mam Picanto

Odpovědět
Alenina
Příspěvky: 1
Registrován: pon dub 09, 2007 9:28 pm
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Alenina »

Picanto mají i chlapi? Já myslela, že je to spíš záležitost ženská.
Reklama
 

hoja
Příspěvky: 14
Registrován: pon srp 07, 2006 3:25 pm

Příspěvek od hoja »

...no jasne že aj chlapi majú Picantá, však sú to KIjAky a kyjak je chlapská záležitosť.
hoja
lout
Příspěvky: 2
Registrován: stř kvě 23, 2007 8:54 pm
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lout »

Doufám, že se také brzo stanu PICANTEREM. Objednal jsem si v únoru Kia Picanto 1.0 EX a doted jsem v očekávání.Jenom nevím jestli v této specifikaci budu mít kotoučové brzdy na všech kolech.Prodejce tvrdí,že ano,ale na stránkách kiamotors.cz je to jednou,že jo a podruhý ne.
Ozvěte se mi prosím majitelé 1.0 EX a prozradte mi,jak to skutečně je.
lout
Příspěvky: 2
Registrován: stř kvě 23, 2007 8:54 pm
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lout »

tak jsem se konečně dočkal a 7.6.2007 jsem si ho převzal.Jsem s ním velice spokojen,jen mi trochu kazí radost špatně namontovaný držák handsfree
Jri
Příspěvky: 24
Registrován: stř bře 14, 2007 7:17 am

nove picanto

Příspěvek od Jri »

Zdravím všechny Kiaky a mám dotaz.Nevíte někdo kdy se začne prodávat nové Picanto?
ivošek
Příspěvky: 37
Registrován: sob srp 12, 2006 9:46 am

nove picanto

Příspěvek od ivošek »

Jri píše:Zdravím všechny Kiaky a mám dotaz.Nevíte někdo kdy se začne prodávat nové Picanto?
Od začátku příštího roku.
I přesto, že první zprávy hovoří o podzimu letošního roku, tak se nedočkáme, poněvadž chce importér počkat, až se do výroby nového Picanta dostanou i litrové motory. Ze začátku totiž budou korejci kapacitu výroby plnit jen 1,1 nebo 1,1 CRDi..
Ali Ghator
Příspěvky: 16
Registrován: čtv srp 09, 2007 8:21 pm

Příspěvek od Ali Ghator »

Pro Aleninu : sleduj,kdo jezdí s off-roady ! Většinou křehké ženy,které se dobře vdaly nebo zamilovaly. Perfektní svezeníčko s Picantem si může užívat i drsňák !
1petulik
Příspěvky: 5
Registrován: pát srp 08, 2008 12:34 pm
Bydliště: Nové Zámky, SlovaKIA

Re: Hezké prázdné fórum KIA

Příspěvek od 1petulik »

:D ja tiez jazdim na Pikante, ale je pravda, ze je to zenske auticko... staci si vsimnut zrkadlo v clonke na soverovej strane. Ale cert to ber, ja ho taktiez niekedy vyuzivam a nieje to nazahodenie vecicka :D
Odpovědět