výmena vodnej pumpi

Odpovědět
celadince
Příspěvky: 2
Registrován: ned říj 14, 2012 11:58 am

výmena vodnej pumpi

Příspěvek od celadince »

Ahojde tak od včera som majitelom Kia clarus 1,8 16V a je tam treba meniť vodnu pumpu a spojku tak sa chcem spítať či nemáte niekto skusenosť s takouto opravou, poprípade nejaké fotky, postup navod alebo tak nejak ako čo som sa pozeral na tu vodnu pumpu to vyzerá na celkom dobru robotu celkom dobrý prístup je k tom. A k spojke to na kii som ešte nemenil ale zopár som ich už vimenil ale aspom akú značku preferujete ja tam chcem dať Valeo čo vi na to?
Na ute som spravil zavtedy len nejakých 200 km ale zevtedy som spokojní sice ma svoje chybičky ale to su take kozmetické odlomená anténa, nefúka ventilátor na 4ke kufor sa nedá otvoriť zvnútra iba klúčom ale to sú take drobnosti .
Ďakujem za rady
Reklama
 

Johanb
Příspěvky: 3
Registrován: pon říj 08, 2012 2:38 pm

Re: výmena vodnej pumpi

Příspěvek od Johanb »

Spojku bych spíš volil Exedy nebo LUK, případně Sachse. A jak koukám, tak Exedy sada je dokonce o víc než litr levnější než Valeo. :)
celadince
Příspěvky: 2
Registrován: ned říj 14, 2012 11:58 am

Re: výmena vodnej pumpi

Příspěvek od celadince »

Spojku som zohnal novú za 70 euri určite to nebude nejaká kvalita to mi je jasné ale ked ma povozví dva tri roky to mi uplne stačí. Pozajtra by som ju mal mať potom poviem aká značka to je.
Ešte jedna taká dvoležitá otázka zaistenie rozvodou? Nemáte niekdo schému moc by ste mi pomohli.
Odpovědět